Müügitingimused

Soodsalt.ee kaupadele kehtivad tellimuse tegemise hetkel valitud kauba hind eurodes koos käibemaksuga järgmiselt:

Tellimuse kohaletoimetamisel kulleri vahendusel, tasub Tellija Soodsalt.ee müügikeskkonnas makse sooritamise hetkel märgitud hinna eurodes koos käibemaksuga. Juhul kui Kauba kohaletoimetamise kuupäevaks on muutunud toote müügihind (kampaaniahind), jääb jõusse Tellimuse vormistamise hetkel kehtinud hind;

Kaupmeesl on õigus muuta Soodsalt.ee-s müüdava kauba hinda;

Tellitud kauba kohaletoimetamisel pakiautomaadi vahendusel on kohaletoimetamise tasuks 3,5 € olenemata tellimuse maksumusest;

Kohaletoimetamise teenuse tasu pakiautomaadi vahendusel kuvatakse Tellijale tellimuse vormistamisel.

Kaupmeesl on õigus määrata Tellija poolt tellitava kauba suurim koguseline määr.

Soodsalt.ee-s saab tellimusi esitada, kas registreeritud või registreerimata kasutajana. Tellimuste ajalugu näeb Soodsalt.ee müügikeskkonnas ainult registreeritud klient.

Kauba tellimiseks valib Tellija Soodsalt.ee müügikeskkonnast talle sobiva(d) kauba(d) ja lisab tooted ostukorvi. Tellijal on võimalik ostukorvi sisu korrigeerida kuni tellimuse kinnitamiseni ja enne kauba eest tasumist.

Tellimuse vormistamiseks täidab Klient müügikeskkonnas nõutud andmeväljad; valib kauba sobiva kättesaamise või üleandmise viisi (kuller, pakiautomaat), märgib tellimuse kättesaamise koha ja täitmise aja (kuupäev ja kellaaja vahemik).

Tellimuse kättetoimetamine pakiautomaadi kaudu toimub vastavalt Omniva/DPD tarnegraafikule.

Tellimust on võimalik vormistada maksimaalselt 1 (üks) nädal ette enne soovitud kauba kättesaamise aega.

Tellija kinnitab enne tellimuse esitamist, et on teadlik, et tellitud kaupa ei toimetata laste-, ravi- ja kinnipidamisasutustesse.

Tellija kohustub enne Tellimuse kinnitamist ja makse tegemist kontrollima tema poolt koostatud tellimuse sisu, kogust ja selle vastavust tellimusele. Kinnitatud tellimuse sisu ei ole tagantjärele võimalik muuta.

Tellimuse jõudmisel kaupmeesni, edastab kaupmees Tellijale automaatvastusena e-kinnituskirja.

Kaupmees teavitab Tellijat kauba komplekteerimisest e-posti teel enne tellimuse kohaletoimetamise ajavahemikku.

Tellimuses esinevate võimalike ebatäpsuste või vigade korral (mittesoovitud kaubad või kogused) tuleb Tellijal võtta koheselt ühendust kaupmees klienditeenindusega e-posti või telefoni teel.

Kaupmees ei vastuta tellimuse täitmisel Tellija poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest või Tellimusest loobumisel tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest.